Aluminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri

Slide background

Kompozit Cephe Sistemleri

Aluminyum Doğrama ve Cephe Sistemleri

Isı yalıtımlı, ısı yalıtımsız, sürme tip kapı ve pencere doğramaları, binlerce çeşit profil ve giydirme cephe sistemleri ile yapılarınız için çok çeşitli çözümler sunabilmekteyiz

Isı Yalıtımlı Aluminyum Doğrama Sistemleri

İç ve dış alüminyum profillerin,ısı yalıtımı sağlamak amacıyla yalıtkan bir profille birbirine bağlanmasıyla oluşturulan doğrama sistemidir. Bu yalıtkan profil, isteğe bağlı olarak yerli yada ithal (polyamid) olarak kullanılabilir.
Alüminyum yapısı itibariyle ısı iletim katsayısı yüksek bir malzemedir. Polyamid ise düşük toleranslarla hassas olarak üretilebilen ısı iletim katsayısı son derece düşük, mukavemet ve sertliği ise oldukça yüksek olan bir malzemedir. Bu özelliklerinden ötürü, alüminyum sistemlerin yalıtımında kullanılabilecek uygun bir malzemedir.

Isı yalıtımlı aluminyum doğramalar sağlam, estetik ve uzun ömürlüdür.

Ürünler

1- Isı Yalıtımlı ve Isı Yalıtımsız Doğrama Sistemleri
2- Klasik Kapaklı Cephe Sistemleri
3- Cephe Sistemleri

Kompozit Panel

Alüminyum kompozit paneller hayal gücünün sınırsız olduğu günümüz mimarisinde geniş kullanım alanlari bulmaktadır.Yapılarınıza ayrıcalıklı bir görünüm vererek emsallerinin yanında farklı bir estetik kazandırmaktadır.İleri teknoloji ile üretilmiştir.Her türlü bina ve konstrüksiyonda yeni bir görünüm ve modern çizgiler üretilmesine yardımcı olur.Binaların iç ve dış yüzeylerinde rahatlıkla kullanabilen alüminyum kompozit paneller tercih edilen bir yapı malzemesi haline gelmiştir.

Kullanım Alanları

1- Ticaret merkezleri
2- Ofis Binaları
3- Okullar
4- Endüstriyel Yapılar
5- İç Mekan Dekorasyonu
6- Reklam Panoları ve Levhaları